1. Osclass Forum
  2. Romanian
  3. Categorii si subcategorii

Categorii si subcategorii

Started by Grinea, February 12, 2020, 12:48 am

• 1

Grinea

Categorii si subcategorii

on :February 12, 2020, 12:48 am #172

Salut Calin ma scuzi de deranj, dar multe invati de la tine.

Intrebarea mea e simpla ajutama te rog,cum pot face in tema bender ca subcategoriile sa le pun pe alta pagina.Adica cind apes pe categorie sa deschida alta pagina cu subcategorii de la categoria care am apesato.

calinbehtuk

Re: Categorii si subcategorii

on :February 12, 2020, 4:54 pm #174

Din pacate nu ai cum sa faci asta.

In tema nu poti, iti trebuie o pagina noua care nu poate fi realizata in tema si ai nevoie de un plugin pentru asta.

Grinea

on :February 12, 2020, 8:46 pm #175

Сalin mersi mult pentru raspuns.Eu tare asi dori sa fac asta in tema mea bender.

Te rog ajutama daca ai timp.Plughinul eu il cumpar numai sa vad asta in tema mea.

calinbehtuk

on :February 12, 2020, 9:06 pm #176

Nu prea am cum sa te ajut.

Daca vrei ceva personalizat, trimte un mesaj pe pagina de contact cu toate cerintele si in functie de acele cerinte iti voi spune un pret.

Erik Pytar

Appearance: Header logo

on :May 26, 2020, 1:09 am #293

Quote from: calinbehtuk on February 12, 2020, 9:06 pm

Daca vrei ceva personalizat, trimte un mesaj pe pagina de contact cu toate cerintele si in functie de acele cerinte iti voi spune un pret.

No logo has been uploaded yet

I can't put in the new image and he always repeats the picture I put at the beginning ... 

I put one down and loaded a new one but still loads my old one every time what can I do?

calinbehtuk

on :May 26, 2020, 7:03 am #294

Quote from: Erik Pytar on May 26, 2020, 1:09 am

Quote from: calinbehtuk on February 12, 2020, 9:06 pm

No logo has been uploaded yet

I can't put in the new image and he always repeats the picture I put at the beginning ... 

I put one down and loaded a new one but still loads my old one every time what can I do?

Clear your browser cache after the upload.

• 1
Subscribe
X

Subscribe!

Subscribe to get the latest listings, updates and special offers delivered directly in your inbox.